АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Хто ми

ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ – юридична фірма, яка надає повний комплекс послуг на українському юридичному ринку.

В основі професійного складу фірми – команда українських юристів, що зарекомендували себе як провідні фахівці в галузі права та мають значний досвід роботи – понад 15 років співпраці з українськими та іноземними компаніями.

Ми надаємо юридичну допомогу Клієнтам в усіх галузях економіки. Наша активна діяльність розповсюджується на ведення арбітражних та судових процесів, господарське, цивільне, корпоративне та кримінальне право. Ми цінуємо наших Клієнтів та намагаємось постійно розширювати спектр послуг з метою забезпечення якісного комплексного обслуговування. Разом з цим, велика увага приділяється дотриманню оптимального балансу якості та ціни юридичних послуг.

Стрімкий розвиток нашої практики істотно завдячує ретельно відібраній та високо мотивованій команді професіоналів. Основними рисами нашого юриста є високий професіоналізм, досвідченість та відданість своїй справі. Команда наших юристів завжди орієнтована на результат.

Наша філософія полягає у формуванні відносин довірчого характеру з нашими Клієнтами, які базуються на конфіденційності та професіоналізмі. Наші Клієнти завжди можуть бути впевненими в тому, що їх проекти будуть реалізовані за найвищими стандартами якості.