АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Справа щодо колоризації фільму «В бой идут одни «старики»

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Мар’яни Бикової, дочки відомого актора та режисера Леоніда Бикова, у справі щодо захисту недоторканості кінофільму «В бой идут одни «старики».

Рішенням Голосіївського районного суду міста Києва позов у цій справі задоволено. Суд вирішив захистити репутацію автора та зобов’язав порушника права ТОВ «ТРЕЙД ІНТЕРТЕЙМЕНТ», вилучити з обігу та знищити усі примірники і носії із записом фільму «В бой идут одни «старики» (2009 рік), підданого колоризації та цифровій переробці. Суд також зобов’язав ТОВ «ТРЕЙД ІНТЕРТЕЙМЕНТ» опублікувати у пресі інформацію про допущені порушення авторських прав Леоніда Бикова разом з вибаченням, та стягнув з ТОВ «ТРЕЙД ІНТЕРТЕЙМЕНТ» на користь доньки автора моральну шкоду та судові витрати. Суди вищих інстанцій скасували рішення Голосіївського районного суду та відмовили в захисті. Наразі, за участю юридичної фірми «Олександр Перемежко та Партнери» подана заява до Європейського суду з прав людини.

Заявлені порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Першого Протоколу Конвенції включають позбавлення пані Бикової права на справедливий судовий розгляд, порушення прав заявника на повагу до приватного і сімейного життя та позбавлення власності.