АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Справа Антона Панкова

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси Антона Панкова у справі за позовом ТОВ «Д.І.А. Девелопмент» про стягнення збитків та моральної шкоди, пов’язаних із використанням знаку для товарів та послуг «RIVIERA RIVERSIDE» та поширенням недостовірної інформації на сайті жильців будинку по вулиці Раїси Окіпної 18 у місті Києві.

Сторонами по справі було укладено мирову угоду, в рамках якої ТОВ «Д.І.А. Девелопмент» відмовилось від позовних вимог щодо стягнення з Антона Панкова збитків та моральної шкоди. В свою чергу, Антон Панков відмовився від зустрічних позовних вимог. Умови мирової угоди затверджені Апеляційним судом міста Києва.

Як відомо, справа за позовом ТОВ «Д.І.А. Девелопмент» до Антона Панкова набула широкого розголосу у засобах масової інформації з огляду на безпрецедентний розмір збитків та моральної шкоди, заявлених до відшкодування. Так, Дніпровським районним судом міста Києва було винесено рішення про стягнення із Антона Панкова 14161438 грн. збитків, 1000000 грн. моральної шкоди та судових витрат. Мотивом для прийняття зазначеного рішення слугувало використання Антоном Панковим знаку для товарів та послуг «RIVIERA RIVERSIDE» та поширення недостовірної інформації на сайті жильців будинку по вулиці Раїси Окіпної 18 у місті Києві.