АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Визнання 2017

The Legal 500 - The Clients Guide to Law Firms

Уже другий рік поспіль The Legal 500, одне з найавторитетніших міжнародних юридичних видань,  рекомендує компанію "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ", а також її окремих юристів, у трьох ключових практиках: вирішення спорів, інтелектуальна власність та податкове право. Керуючий партнер компанії, Олександр Перемежко, отримав професійне визнання у всіх трьох практиках.

The Legal 500 відзначило "динамічність та ефективність" команди "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ".

Олександр Перемежко був рекомендований як "майстерний та досвідчений" фахівець у галузі вирішення судових спорів "з відмінними навичками ведення судових справ", та як "блискучий спеціаліст" з позасудового врегулювання спорів.

Євгеній Усик, молодший партнер компанії, та Олександр Перемежко були також відзначені за надання якісних консультацій у максимально короткі строки.

Видання оцінило уважність до деталей Наталії Тройніч, старшого юриста та спеціаліста у сфері податкового права, а також відзначило Володимира Смеліка, старшого юриста компанії, як "юриста наступного покоління" та чудового фахівця у галузі інтелектуальної власності.

"ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ" пишається своєю командою та її досягненнями. За останні півроку до нас приєдналося 8 професійних юристів, і на сьогоднішній день наша команда налічує уже 21 фахівця у різних галузях права. Із розширенням команди, зросли об'єм та якість наших послуг. Проте ми ніколи не зупиняємося на досягнутому та очікуємо ще більше перемог і визнання на ринку юридичних послуг.

* * *

Вже протягом 29 років The Legal 500 проводить комплексний аналіз діяльності юридичних фірм по всьому світу. Підходи The Legal 500 переглядаються та оновлюються щорічно з метою формування найбільш актуальної картини світового ринку юридичних послуг.

Рейтинги The Legal 500 засновуються на детальній оцінці якості послуг, виходячи з різних факторів, включаючи роботу, що була проведена юридичними фірмами за останні 12 місяців і з моменту їх заснування, досвід і глибину знань юристів, спеціалізацію і додаткові послуги, а також, що неабияк важливо, відгуки клієнтів юридичних фірм. В результаті, The Legal 500 виділяє команди юристів, які надають найбільш передові та сучасні консультації.

Інформація взята з сайту http://www.legal500.com/