АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Визнання 2018

The Legal 500 - The Clients Guide to Law Firms

Уже третій рік поспіль The Legal 500, одне з найавторитетніших міжнародних юридичних видань,  рекомендує компанію "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ", а також її окремих юристів, у трьох ключових практиках: інтелектуальна власність, вирішення спорів, та податкове право.

У галузі інтелектуальної власності The Legal 500 та клієнти "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ" відзначили, що компанія  "надає послуги високого рівня і завжди пропонує варіанти розв'язання проблеми".

Практику вирішення спорів "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ" рекомендували як таку, що володіє "ґрунтовними знаннями нормативно-правової бази України, а також високим рівнем майстерності".

У сфері податкового права The Legal 500 та клієнти компанії відмітили значний досвід команди  "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ" у вирішенні складних спорів.  

Керуючий партнер компанії, Олександр Перемежко, отримав професійне визнання у всіх трьох практиках.

Євгеній Усик, молодший партнер компанії, був рекомендований у галузі вирішення спорів.

Видання та клієнти "ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ" також відзначили "готовність допомогти та орієнтованість на інтереси клієнта" Лідії Соколової, старшого юриста компанії.

"ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ" пишається своєю командою та її досягненнями. Компанія продовжує рости та розвиватися у різних галузях права. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому та очікуємо ще більше перемог і визнання на ринку юридичних послуг.

* * *

Вже протягом 29 років The Legal 500 проводить комплексний аналіз діяльності юридичних фірм по всьому світу. Підходи The Legal 500 переглядаються та оновлюються щорічно з метою формування найбільш актуальної картини світового ринку юридичних послуг.

Рейтинги The Legal 500 засновуються на детальній оцінці якості послуг, виходячи з різних факторів, включаючи роботу, що була проведена юридичними фірмами за останні 12 місяців і з моменту їх заснування, досвід і глибину знань юристів, спеціалізацію і додаткові послуги, а також, що неабияк важливо, відгуки клієнтів юридичних фірм. В результаті, The Legal 500 виділяє команди юристів, які надають найбільш передові та сучасні консультації.

Інформація взята з сайту http://www.legal500.com/