АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Інтелектуальна власність

Практика з питань набуття та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності у нашій компанії має великий спектр напрямків (торговельні марки, комп’ютерні програми, твори, у тому числі музичні та аудіовізуальні). Попит на юридичні послуги у цій сфері стабільно великий з огляду на значну кількість порушень прав інтелектуальної власності в Україні.

Наші юристи надають послуги провідним компаніям України у галузі розвитку, захисту та ефективного використання об’єктів інтелектуальної власності. Наша компанія має напрацьовані методики боротьби з незаконним використанням торговельних марок, розповсюдженням контрафактної продукції (аудіо-відео продукції, комп’ютерних програм) та незаконною демонстрацією аудіовізуальних творів.

Наші послуги:

  • підготовка проектів договорів, пов’язаних із об’єктами інтелектуальної власності, у тому числі ліцензійних угод, авторських договорів, договорів купівлі-продажу та франчайзингу;
  • правовий супровід договорів, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності;
  • підготовка угод і положень про конфіденційність;
  • розробка механізму правового захисту від порушень прав інтелектуальної власності;
  • ведення судових справ по боротьбі із розповсюдженням контрафактної продукції, захистом торговельних марок, авторських та суміжних прав;
  • реєстрація торговельних марок, в тому числі міжнародна реєстрація відповідно до Мадридської угоди;
  • патентування винаходів, корисних моделей та промислових зразків;
  • надання повного спектру послуг з підтримання в силі реєстраційних документів на об’єкти інтелектуальної (промислової) власності.