АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Корпоративна практика

Корпоративна практика – одна із ключових практик нашої компанії. Досягнення наших фахівців в галузі корпоративного права відіграли важливу роль в закріпленні репутації компанії як надійного партнера.

Значний обсяг практики складає створення бізнесу, побудова та оптимізація холдингових структур.

Наші рекомендації дозволили Клієнтам мінімізувати ризики, підвищити ефективність управління, капіталізацію холдингу та корпоративну «прозорість». Наші спеціалісти мають вагомий досвід супроводження проектів, пов’язаних із злиттям та поглинанням компаній. Ми пропонуємо нашим Клієнтам повний комплекс послуг із підготовки та проведенню таких угод, включаючи їх правовий аналіз, консультування з питань структурування, супровід укладення та виконання.

Поряд зі створенням та управлінням бізнесом наша компанія приділяє велику увагу його припиненню, зокрема, процесу відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Незалежно від ситуації в якій опинився бізнес, наші юристи готові розробити повний спектр заходів для порятунку бізнесу або його ліквідації та розподілу активів за принципом максимального захисту майнових інтересів Клієнтів.

Наші послуги:

  • створення, реструктуризація бізнес-структур різних організаційно-правових форм;
  • створення багаторівневих холдингових структур (з використанням іноземних юрисдикцій);
  • супровід операцій з цінними паперами;
  • супровід угод M&A;
  • створення компаній в офшорних юрисдикціях (Британські Віргінські Острови, Беліз та інші) та юрисдикціях із сприятливим рівнем оподаткування (Кіпр та інші);
  • реєстрація міжнародного трасту (для конфіденційності та захисту активів);
  • послуги корпоративного секретаря.