АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Кримінально-правовий захист

Адвокати нашої компанії надають кваліфіковану правову допомогу у кримінальних справах у сфері господарської, службової та професійної діяльності. Адвокати мають значний досвід у кримінальних справах про злочини, пов’язані зі зловживанням службовим становищем, службовою недбалістю, одержанням хабара, перевищенням службових повноважень, ухиленням від сплати податків, шахрайством, тощо.

Адвокати нашої компанії забезпечують правовий захист Клієнтів на всіх стадіях кримінального процесу. Ми консультуємо керівників та працівників з питань кримінального права, приймаємо участь у перевірках (ревізіях) господарської діяльності, представляємо інтереси Клієнтів в правоохоронних органах та суді, розробляємо стратегію правового захисту, надаємо правові висновки, здійснюємо збір доказів та оскаржуємо дії правоохоронних органів.

Наші послуги:

  • надання юридичних консультацій в галузі кримінального права;
  • надання адвокатських консультацій службовим особам, керівникам підприємств, установ та організацій;
  • надання послуг захисника у кримінальних справах;
  • аналіз ризиків притягнення до кримінально-правової відповідальності;
  • розробка правової стратегії захисту від кримінального переслідування (надання практичних рекомендацій);
  • представництво в правоохоронних органах;
  • участь у проведенні слідчих (розшукових) дій;
  • оскарження дій та рішень правоохоронних органів;
  • представництво інтересів під час судового розгляду.