АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Вирішення спорів

«ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРНЕРИ» є надійним партнером у вирішенні складних господарських, податкових, цивільних та сімейних спорів. Наша практика вирішення спорів є професійною та ефективною. Завдяки досвіду наших юристів значна частина спорів вирішується у досудовому порядку.

В своїй діяльності всі юристи керуються пріоритетами, що встановлені внутрішньою політикою компанії. Такими пріоритетами є, насамперед, відданість інтересам Клієнта, конфіденційність та ефективність.

Наші послуги:

 • досудове врегулювання спорів;
 • корпоративні спори;
 • спори щодо захисту об’єктів інтелектуальної власності;
 • спори, пов’язані із будівництвом, нерухомістю та земельними ділянками;
 • оскарження актів органів державної влади та місцевого самоврядування;
 • оскарження рішень Антимонопольного комітету України;
 • оскарження рішень митних та податкових органів;
 • цивільні спори, у тому числі сімейні та спадкові;
 • представництво в кримінальних справах;
 • представництво інтересів в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України, Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації, Арбітражному Інституті Торговельної палати міста Стокгольма, Лондонському міжнародному арбітражному суді та інших міжнародних арбітражних судах;
 • представництво інтересів в Європейському суді з прав людини;
 • спори, що виникають у торговельному мореплавстві та справи про арешт морських суден;
 • визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні;
 • визнання та виконання рішень судів України за кордоном;
 • професійна правова допомога під час виконання судових рішень.