АКТУАЛЬНЕ

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси іноземних інвесторів в арбітражному провадженні під юрисдикцією Арбітражного Інституту Торговельної палати міста Стокгольма (Швеція). Арбітражний розгляд розпочатий 10 серпня 2012 року і наразі триває.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси Мар’яни Бикової, дочки видатного українського та радянського режисера й актора Леоніда Бикова, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси фармацевтичної компанії Sanovel Ilac Sanayi Ve Ticaret As (Турецька Республіка) у спорі з Pfizer Inc. (США) щодо використання патенту.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси інвестиційної компанії Carlton Trading Ltd в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси компанії Giemme Stile S.p.A. (Італія) у спорі щодо права на торговельну марку елітних італійських меблів Francesco Molon.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» представляє інтереси B&H, найбільшого українського дистриб’ютора художніх фільмів, в Європейському Суді з прав людини.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно виступила юридичним радником дистриб’юторів компанії Twentieth Century Fox, Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Universal Pictures, Sony/Columbia Pictures у справах щодо включення роялті до складу митних платежів.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» в Арбітражному інституті Торговельної палати міста Стокгольм (Швеція). Арбітражний розгляд завершився задоволенням позову нашого Клієнта.

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником власників будівельної компанії «Ен Ес Ай Буд» з питань продажу корпоративних прав. В результаті проведення угоди будівельна компанія ввійшла до складу корпорації «Укрпідшипник».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Jotun Paints (Europe) LTD (Великобританія) в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України у справі за позовом до ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ» у питанні врегулювання судового спору із VINCI Construction GrandS Projets s.a.s. (Франція) та Bouygues Travaux Publics s.a. (Франція).

Юридична фірма «Олександр Перемежко і Партнери» виступила юридичним радником ТОВ «Торговий Дім« КАМАЗ » щодо питання врегулювання судової суперечки з ТОВ« Тавазі »(Грузія).

Земля, нерухомість та будівництво

Земля та нерухомість залишаються одними з найбільш привабливих інвестицій. Саме тому, для нашої компанії є важливим цей напрямок практики, в якому задіяні наші провідні фахівці, кожний з яких має багаторічний досвід супроводу угод з нерухомістю, землею та організації будівництва в Україні. Ми розуміємо, що капіталовкладення в об’єкти нерухомості є надзвичайно важливими для наших Клієнтів, саме тому ми пропонуємо всебічний юридичний аналіз угод у цій сфері.

Рівень фахової підготовки наших спеціалістів дозволяє здійснювати підготовку угод в цьому напрямі з врахуванням численних правових нюансів та тонкощів, обрати найбільш оптимальне рішення поставленого завдання та забезпечити втілення його у життя.

Наші спеціалісти володіють практичним досвідом з супроводу складних та масштабних угод із землею та нерухомістю, аналізу правовстановлюючих документів, оцінки правових ризиків та розробки правового механізму організації будівництва.

Наші послуги:

  • підготовка та супровід угод із землею та нерухомістю;
  • правова експертиза правовстановлюючих документів на землю та нерухомість;
  • оформлення документів на нерухоме майно і державна реєстрація права власності;
  • оцінка правових ризиків угод із землею та нерухомістю;
  • комплексний юридичний супровід будівельних проектів;
  • юридична підтримка бізнесу після введення об’єкту в експлуатацію.