Справа Антона Панкова

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» успішно представила інтереси Антона Панкова у справі за позовом ТОВ «Д.І.А. Девелопмент» про стягнення збитків та моральної шкоди, пов’язаних із використанням знаку для товарів та послуг «RIVIERA RIVERSIDE» та поширенням недостовірної інформації на сайті жильців будинку по вулиці Раїси Окіпної 18 у місті Києві.

Сторонами по справі було укладено мирову угоду, в рамках якої ТОВ «Д.І.А. Девелопмент» відмовилось від позовних вимог щодо стягнення з Антона Панкова збитків та моральної шкоди. В свою чергу, Антон Панков відмовився від зустрічних позовних вимог. Умови мирової угоди затверджені Апеляційним судом міста Києва.

Як відомо, справа за позовом ТОВ «Д.І.А. Девелопмент» до Антона Панкова набула широкого розголосу у засобах масової інформації з огляду на безпрецедентний розмір збитків та моральної шкоди, заявлених до відшкодування. Так, Дніпровським районним судом міста Києва було винесено рішення про стягнення із Антона Панкова 14161438 грн. збитків, 1000000 грн. моральної шкоди та судових витрат.

Мотивом для прийняття зазначеного рішення слугувало використання Антоном Панковим знаку для товарів та послуг «RIVIERA RIVERSIDE» та поширення недостовірної інформації на сайті жильців будинку по вулиці Раїси Окіпної 18 у місті Києві.

Залишити коментар