Участь в роботі конференції Міжнародної асоціації з товарних знаків (INTA)

Керуючий партнер Олександр Перемежко прийняв участь в роботі щорічної Міжнародної конференції Міжнародної асоціації з товарних знаків (INTA), що відбулась 2012 року у Вашингтоні, США.

Конференція є головним заходом фахівців із товарних знаків. В роботі конференції прийняли участь понад 9000 делегатів з 190 країн світу. В ході роботи конференції Олександр Перемежко мав нагоду обговорити стан справ в індустрії, взяти участь в інтерактивних тематичних сесіях, зосереджених на міжнародній тематиці. Під час заходу Олександр Перемежко скористався можливістю поділитися успішним досвідом роботи фірми в галузі інтелектуальної власності.

Як відомо, Міжнародна асоціація по товарним знакам (INTA) – некомерційна організація, що об’єднує власників більш ніж 5000 торговельних марок із 190 країн та професіоналів, діяльність яких пов’язана з інтелектуальною власністю. Асоціація заснована у 1878 році. Метою створення цієї організації є підтримка і розвиток торговельних марок та пов’язаної з ними інтелектуальної власності як елементів ефективної національної та міжнародної торгівлі.

Залишити коментар