Визнання 2017

Уже другий рік поспіль The Legal 500, одне з найавторитетніших міжнародних юридичних видань, рекомендує компанію “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ”, а також її окремих юристів, у трьох ключових практиках: вирішення спорів, інтелектуальна власність та податкове право. Керуючий партнер компанії, Олександр Перемежко, отримав професійне визнання у всіх трьох практиках.

The Legal 500 відзначило “динамічність та ефективність” команди “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ”.

Олександр Перемежко був рекомендований як “майстерний та досвідчений” фахівець у галузі вирішення судових спорів “з відмінними навичками ведення судових справ”, та як “блискучий спеціаліст” з позасудового врегулювання спорів.

Євгеній Усик, молодший партнер компанії, та Олександр Перемежко були також відзначені за надання якісних консультацій у максимально короткі строки.

Видання оцінило уважність до деталей Наталії Тройніч, старшого юриста та спеціаліста у сфері податкового права, а також відзначило Володимира Смеліка, старшого юриста компанії, як “юриста наступного покоління” та чудового фахівця у галузі інтелектуальної власності.

“ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ” пишається своєю командою та її досягненнями. За останні півроку до нас приєдналося 8 професійних юристів, і на сьогоднішній день наша команда налічує уже 21 фахівця у різних галузях права. Із розширенням команди, зросли об’єм та якість наших послуг. Проте ми ніколи не зупиняємося на досягнутому та очікуємо ще більше перемог і визнання на ринку юридичних послуг.

* * *

Вже протягом 29 років The Legal 500 проводить комплексний аналіз діяльності юридичних фірм по всьому світу. Підходи The Legal 500 переглядаються та оновлюються щорічно з метою формування найбільш актуальної картини світового ринку юридичних послуг.

Рейтинги The Legal 500 засновуються на детальній оцінці якості послуг, виходячи з різних факторів, включаючи роботу, що була проведена юридичними фірмами за останні 12 місяців і з моменту їх заснування, досвід і глибину знань юристів, спеціалізацію і додаткові послуги, а також, що неабияк важливо, відгуки клієнтів юридичних фірм. В результаті, The Legal 500 виділяє команди юристів, які надають найбільш передові та сучасні консультації.

Інформація взята з сайту http://www.legal500.com/