Визнання 2018

Уже третій рік поспіль The Legal 500, одне з найавторитетніших міжнародних юридичних видань, рекомендує компанію “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ”, а також її окремих юристів, у трьох ключових практиках: інтелектуальна власність, вирішення спорів, та податкове право.

У галузі інтелектуальної власності The Legal 500 та клієнти “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ” відзначили, що компанія “надає послуги високого рівня і завжди пропонує варіанти розв’язання проблеми”.

Практику вирішення спорів “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ” рекомендували як таку, що володіє “ґрунтовними знаннями нормативно-правової бази України, а також високим рівнем майстерності”.

У сфері податкового права The Legal 500 та клієнти компанії відмітили значний досвід команди “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ” у вирішенні складних спорів.

Керуючий партнер компанії, Олександр Перемежко, отримав професійне визнання у всіх трьох практиках.

Євгеній Усик, молодший партнер компанії, був рекомендований у галузі вирішення спорів.

Видання та клієнти “ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ” також відзначили “готовність допомогти та орієнтованість на інтереси клієнта” Лідії Соколової, старшого юриста компанії.

“ОЛЕКСАНДР ПЕРЕМЕЖКО ТА ПАРТНЕРИ” пишається своєю командою та її досягненнями. Компанія продовжує рости та розвиватися у різних галузях права. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому та очікуємо ще більше перемог і визнання на ринку юридичних послуг.

* * *

Вже протягом 29 років The Legal 500 проводить комплексний аналіз діяльності юридичних фірм по всьому світу. Підходи The Legal 500 переглядаються та оновлюються щорічно з метою формування найбільш актуальної картини світового ринку юридичних послуг.

Рейтинги The Legal 500 засновуються на детальній оцінці якості послуг, виходячи з різних факторів, включаючи роботу, що була проведена юридичними фірмами за останні 12 місяців і з моменту їх заснування, досвід і глибину знань юристів, спеціалізацію і додаткові послуги, а також, що неабияк важливо, відгуки клієнтів юридичних фірм. В результаті, The Legal 500 виділяє команди юристів, які надають найбільш передові та сучасні консультації.

Інформація взята з сайту http://www.legal500.com/