Справа щодо колоризації фільму “В бой идут одни старики”

Юридична фірма «Олександр Перемежко та Партнери» виступила юридичним радником Мар’яни Бикової, дочки відомого актора та режисера Леоніда Бикова, у справі щодо захисту недоторканості кінофільму «В бой идут одни «старики».

Рішенням Голосіївського районного суду міста Києва позов у цій справі задоволено. Суд вирішив захистити репутацію автора та зобов’язав порушника права ТОВ «ТРЕЙД ІНТЕРТЕЙМЕНТ», вилучити з обігу та знищити усі примірники і носії із записом фільму «В бой идут одни «старики» (2009 рік), підданого колоризації та цифровій переробці. Суд також зобов’язав ТОВ «ТРЕЙД ІНТЕРТЕЙМЕНТ» опублікувати у пресі інформацію про допущені порушення авторських прав Леоніда Бикова разом з вибаченням, та стягнув з ТОВ «ТРЕЙД ІНТЕРТЕЙМЕНТ» на користь доньки автора моральну шкоду та судові витрати. Суди вищих інстанцій скасували рішення Голосіївського районного суду та відмовили в захисті. Наразі, за участю юридичної фірми «Олександр Перемежко та Партнери» подана заява до Європейського суду з прав людини.

Заявлені порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Першого Протоколу Конвенції включають позбавлення пані Бикової права на справедливий судовий розгляд, порушення прав заявника на повагу до приватного і сімейного життя та позбавлення власності.

Залишити коментар