хто ми

Олександр Перемежко та Партнери -
юридична фірма, яка надає повний комплекс
послуг на українському юридичному ринку.

Про Нас

В основі професійного складу фірми – команда українських юристів, що зарекомендували себе як провідні фахівці в галузі права та мають значний досвід роботи – понад 15 років співпраці з українськими та іноземними компаніями.

Ми надаємо юридичну допомогу Клієнтам в усіх галузях економіки. Наша активна діяльність розповсюджується на ведення арбітражних та судових процесів, господарське, цивільне, корпоративне та кримінальне право. Ми цінуємо наших Клієнтів та намагаємось постійно розширювати спектр послуг з метою забезпечення якісного комплексного обслуговування. Разом з цим, велика увага приділяється дотриманню оптимального балансу якості та ціни юридичних послуг.

Наша Філософія
Наша філософія полягає у формуванні відносин довірчого характеру з нашими Клієнтами, які базуються на конфіденційності та професіоналізмі. Наші Клієнти завжди можуть бути впевненими в тому, що їх проекти будуть реалізовані за найвищими стандартами якості.

Команда професіоналів

Стрімкий розвиток нашої практики істотно завдячує ретельно відібраній та високо мотивованій команді професіоналів. Основними рисами нашого юриста є високий професіоналізм, досвідченість та відданість своїй справі. Команда наших юристів завжди орієнтована на результат.